در مورخه روز 23 فروردین سال 94با حضور معاونت محترم فرمانداری، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیر خانه کارگر ، روسای برخی از ادارات جمعی از نمایندگان شرکت ها و نهادهای کارگری ، شهرداران در محل فرمانداری مهر برگزار گردید. محور صبت های این کارگروه بیشتر بر اساس بزرگداشت هفته کارگر و تکریم کارگران بود. که چگونه و با چه کیفیتی این مراسم بصورت هرچه باشکوه تر برگزار گردد.

معاون فرمانداری شهرستان مهر در ابتدای جلسه با گرامیداشت این هفته بیان داشت: امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال دولت و ملت؛همدلی و همزبانی نامگذاری شده است این همدلی و همزبانی بین کارگر و کارفرما هم حکم فرما باشد. غلامپور، همچنین بر برگزاری همایشی باشکوه خانوادگی در تجلیل از کارگران نمونه تاکید کرد. در ادامه این جلسه رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر با تاکید بر اینکه بیشترین جمعیت شهرستان را کارگران شامل می شوند اظهار داشت: تلاش برای هرچه بهتر برگزار شدن هفته کارگر باید یکی از مهم ترین برنامه های ما باشد چرا که آنان سرمایه های این کشور هستند. ایشان همچنین عنوان کردند: کارگران ضعیف ترین قشر در کنار دیگر شرکای اجتماعی خود هستند و به همین دلیل نیاز به تکریم  و حمایت بیشتر دارند.

سید علی اکبر علوی با تاکید بر اینکه کارفرمایان می بایست از کارگران خود در این هفته تجلیل نمایند اضافه کرد، تجلیل از کارگران باعث رضایت آنان برای ادامه دادن به وظیثفه خود می باشد. همچنین دبیرخانه کارگر لامرد و مهر یکی از سخنرانان جلسه بود بیان داشت: همزمان با اعلام عناوین برنامه های ستاد بزرگداشت هفته کارگر سال 94 از سوی تشکیلات مرکزی خانه کارگر شهرستان مهر و اداره تعاون وکار مهر این جلسه به منظور هماهنگی بین اعضای ستاد در برگزاری برنامه ها برگزار شده است. آقای عبدالرضا روحی دبیر خانه کارگر ضمن تشکر از کارفرمایان بیان داشتند که هفته کارگر فرصتی است تا مسوولین پای درددل کارگران منطقه بنشینند و در حل آن تلاش کنند.