به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  شهرستان مرودشت   جلسه  کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مرودشت با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل فرمانداری برگزار گردید .

جناب آقای حسینی فرماندار محترم شهرستان مرودشت ضمن خیرمقدم به حاضرین بیان کردند در سالی که به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی  نامگذاری شده است؛باید برای ارتقاء فرهنگ کار و تلاش برنامه ریزی کرد  با همکاری اقشار مختلف جامعه در تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان می توان گام مثبتی در راستای توسعه اقتصادی شهرستان برداشت و منابع کوچک مردم را ساماندهی کرد و به اهداف عالی تشکیل این شرکت تعاونی دست یافت .

  آقای سعیدی عمادی  ریاست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کردند برای حل معضل بیکاری راهی به جز کارآفرینی و تشکیل تعاونی قوی توسعه و عمران شهرستانی وجود ندارد با تشکیل این تعاونی می توان در جهت اهداف عمرانی شهرستان گام بسیار بلندی برداشت .

سپس با توجه تغییراتی که در اساسنامه تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی ایجاد شده ؛ نسخه ای از  اساسنامه جدید در اختیار همه اعضا کارگروه  قرار گرفت  و از تمامی روسای ادارات خواسته شد  درجهت فرهنگ سازی برای تشکیل این تعاونی تلاش کنند .